PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547598}
6,8 4
oceny
6,8 10 1 4
Monopoly
powrót do forum filmu Monopoly

pomysłu na scenariusz filmu już nie można było wymyślić.Proponuję jeszcze zekranizować grę bierki,skrable,chińczyka itp. :D

użytkownik usunięty
aronn

Też się zdziwiłem. Wrzuciłem w filmwebową wyszukiwarkę tytuł gry a wyskoczyła mi jej ekranizacja... Gdzieś wyczytałem, że w planach jest jeszcze przeniesienie na duży ekran hitu Windowsa - sapera. To jest dopiero poroniony pomysł... ;)

aronn

A najgorsze że udział w tym shitcie chce brac jeden z moich ulubionych reżyserów odpowiedzialny za takie dzieła jak "Gladiator", "American gangster", "Thelma i Louise" czy "Alien" ;(

Faser_2

to jest chyba jakiś błąd, Ridley kręci ale nowego Aliena, a nie jakieś gierki ... olać to

aronn

Już w tym roku pojawiła się ekranizacja gry w statki "Battleship: Bitwa o Ziemię", źle przyjętej m.in. z powodu dennej roli Rihanny. Oby Scott nie przedobrzył - chyba że jest miłośnikiem gier planszowych.
Kiedyś Roland Joffe ("Pola śmierci", "Misja") chciał wyreżyserować... "Super Mario Bros." (1993); ostatecznie został producentem filmu.

urodzonywmarcu89

Dokładnie jedna scena z filmu ma jakiekolwiek odniesienie do tej gry. Cała reszta to hollywoodzka papka

aronn

Jeszcze pasjamsa niech sfilmują ;D

Iron_Maiden

I kierki. Myślę, że nastolatki pójdą do kina.

aronn

No to teraz tylko czekać aż pod tematem zaroi się od wpisów proponujących kolejne gry:/
Było już 50 tematów nawiązujących do ekranizacji gier planszowych i pod każdym przynajmniej kilkadziesiąt wpisów ludzi, chcących być super kreatywnymi i mega śmiesznymi proponując coraz głupsze gry w stylu: kółko i krzyżyk, czy zabawę w "pomidor".
Ciekawy jestem co tym razem przyniesie wyobraźnie forumowiczów. A nie... nie jestem jednak ciekawy:/

Qnick1986

Zgadzam się. Zresztą pomimo powszechnego niezadowolenia Battleshipem, ja w kinie bawiłem się świetnie. Może fabuła nie była powalająco mądra, ale rozpierducha, rozmach i napięcie pierwsza klasa :)

Bardziej od tego, co się ekranizuje, liczy się pomysł na wykonanie. "Monopoly" może wydawać się absurdalne, ale jak dobrze to zrobią, będzie przyjemny film rozrywkowy ;)

aronn

Nie zapominaj o szachach,warcabach i pasjansie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones