PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 238
ocen
7,6 10 1 311238
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

30 seconds to Mars

ocenił(a) film na 8

Nie ma to jak obejrzeć :Pan życiqa i śmierci", a potem wysłuchać piosenki "This is War" z albumu The war zespołu 30 seconds to mars. :) Pozdro

użytkownik usunięty
Ms_Paulla

Nie kumam tematu ?
Skoro premiera filmu w Polsce była w 2005, a album This Is War wydana została w 2009 r. przez 30 STM, to jak można tego posłuchać....
no chyba że prywatnie ty słuchasz w wersji MP3, to ok, tylko źle wyraziłaś temat w stronę odbiorcy :)

ocenił(a) film na 8

Chodziło mi o to, ze obejżałam film "Pan życia i śmierci", a kilka minut później kładąc się spać włączyłam mp3. Pierwsza na liście piosenka 30 seconds to mars - This is war. I to bezcenne uczucie niepojetej trafności ... :)

użytkownik usunięty
Ms_Paulla

DOSŁOWNA PRAWDA !!!

ocenił(a) film na 8

:)

ocenił(a) film na 8
Ms_Paulla

Tylko, że 30 Seconds To Mars, nie mają takiego albumu jak "The War". Płyta nazywa się "This Is War" ;)

ocenił(a) film na 8
Tasha14

Racja. Ale mniejsza z tym. :)

ocenił(a) film na 8
Ms_Paulla

Tak tylko zauważyłam ;)

ocenił(a) film na 8
Tasha14

:)

Ms_Paulla

Leto gra w filmie - 30stm muszą mieć jakąś piosenkę, która pasuje do filmu. Boże...

ocenił(a) film na 8
umrzyk

Wyjdź. Nie wiesz o co chodzi, to się nie udzielaj.

Demotrix

Bardzo dobrze wiem o co chodzi gimbusie :)

ocenił(a) film na 8
umrzyk

No chyba nie. Między filmem a piosenką są 4 lata różnicy. Ale rozumiem, że chcesz sobie potrollować, nie będę Cię karmił.

Demotrix

Serio - przeczytaj co ja napisałem jeszcze raz, POWOLI. Może zrozumiesz o co mi chodziło.

ocenił(a) film na 8
umrzyk

"Leto gra w filmie - 30stm muszą mieć jakąś piosenkę, która pasuje do filmu." - no ta, nagrali specjalnie piosenkę 4 lata po filmie. O to chodziło, bo niby o co innego? Ukryte przesłanie? Aż taki inteligentny to nie jesteś. Hejtujesz Marsów - to nie strona by to wyrażać. Strona dotyczy filmu, nie zespołu. I nie, nie jestem groupies, po prostu pleciesz 3 po 3.

ocenił(a) film na 8
Demotrix

Wiesz, zaczynają mnie powoli drażnić osoby udające znawców tematu z podejściem godnym dowolnego usera historycy.org. Nie wszystko musi mieć sens, pewne rzeczy robi się dla funu. Co za różnicę zrobi fakt czy piosenka sprzed 3 lat została napisana z myślą o filmie sprzed lat 7-miu?
Trollowanie polega na prowokowaniu do sporu. Nikt do tego nie dążył póki nie zacząłeś się popisywać znajomością dat. Tym możesz się pochwalić na wykładzie z historii, dowolnego sortu. Gdyby temat dotyczył piosenki z filmu, również wskazana byłaby taka znajomość. Ale nie dotyczył. Więc nie prowokuj.

ocenił(a) film na 8
peezel

Mnie za drażnią osoby oceniające kogoś po wyglądzie. :D Dla mnie piosenka a film nie mają żadnego powiązania ze sobą, ponieważ cały album dotyczy czegoś zupełnie innego. :D I nie muszę się popisywać, słucham po prostu tego zespołu i wiem na czym rzecz polega, wątpię, że Leto jest tak zajebisty, by łączyć swoje filmy z piosenkami, bitch please. :D

ocenił(a) film na 8
Demotrix

"bitch please. :D"
To śmigaj do burdelu, ja ci w tym problemie nie pomogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones