PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 238
ocen
7,6 10 1 311238
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

Film przeceniony,

ocenił(a) film na 6

fabuła niezbyt wciagająca, ukazujaca pazernośc i brak sumienia glownego bohatera, który na kazdym kroku stara sie usprawiedliwiać swoje zachowanie -zganiając na nature ludzką, rządy itp. Troche to monotonne i jednolite, no ale wkońcu jest tam Cage i Leto więc dla gry aktorskiej mozna sie pokusić.

ocenił(a) film na 8
Dzoan90

Prawdopodobnie taka wlasnie miala byc .

ocenił(a) film na 6
MaestroKill

więc albo na kogos to działa albo przechodzi wobec tego rodzaju filmu obojętnie i bez entuzjazmu. Nie zmusza do kombinowania,śledzenia pilnie wydarzeń - obejrzy sie go i zapomni.

ocenił(a) film na 8
Dzoan90

Cos za cos , jak to jest prawie z kadym filmem . Jednak zachowania glownego bochatera pasuja do pelnionej przez niego funkcji , moim zdaniem oczywiscie .

ocenił(a) film na 6
MaestroKill

Aczkolwiek jego tłumaczenie się i usprawiedliwianie swojego działania jest nieco naciągane. Mnie to nie przekonuje.Co do bohatera, to do jego zachbowania i stylu bycia nie pasuje specjalnie rodzina - i tak dziwne ze żaden jego przeciwnik nie zainteresował sie nimi.

ocenił(a) film na 8
Dzoan90

Stąd właśnie taka, a nie inna reakcja jego brata: "Wow, prawie mnie przekonałeś".

ocenił(a) film na 6
Dzoan90

Ja pomyślałem dokładnie odwrotnie. Scenariusz bardzo dobry, ale niestety wykonanie gorsze poprzez zatrudnienie Leto i Cage.

ocenił(a) film na 9
Dzoan90

Jak dla mnie film był świetny, ponieważ samo przesłanie filmu jest głębokie. Oczywiście jednego to nie zainteresuje a drugiego wręcz przeciwnie.
Dla mnie film jeden z nielicznych które mówią prawdę o świecie a nie tylko patriotyczną papkę jak niektóre amerykańskie- oczywiście nie które ,nie wszystkie.
Jako że Cage to jeden z moich ulubionych aktorów to film jeszcze bardziej dla mnie podnosi na wartości- film 9/10

P.S Historia przedstawiona na tym filmie jest prawdziwa ( a przynajmniej w jakiejś części) jak by ktoś nie wiedział, ponieważ ten słynny handlarz bronią faktycznie istniał i nie dawno go złapali......ale to tak na boku ;)

ocenił(a) film na 7
skwarek95

No to rozumiem, że jeśli jest autentyczna ta historia, to ten handlarz bronią, którego złapali, handluje dalej ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones