PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 194
oceny
7,6 10 1 311194
6,8 17
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

Znacie może inne filmy o podobnej tematyce warte obejrzenia..??

olaaa_1992

o ja też jestem zainteresowana takimi filmami;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

też się dołączam :)

ocenił(a) film na 7

Polecam wam więc rówież film z Cagem ''Zły porucznik'' , film może jest trochę inny fabularnie ponieważ opowiada o poruczniku który prowadzi śledztwo w sprawie zabójstw ma ze sobą duże problemy jest ćpunem i ma wszystko gdzieś, film wciąga i jest dobrze zrealizowany.Miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 10
olaaa_1992

polecam ,,blow,,- o handlarzu narkotykami

_nowa_

blow już oglądałam super film;)

ocenił(a) film na 8
olaaa_1992

Moim zdaniem "Salt" jest dość podobny.

ocenił(a) film na 9
olaaa_1992

"Zawód Szpieg" z Bradem Pittem i Robertem Redfordem. Nie jest to sensu stricto film o handlu bronią, ale też z wojną i jej kulisami w tle. Obydwaj panowie grają agentów CIA w czasach zimnej wojny (konkretnie lata 70-te i 80-te) oraz współczesnych. Akcja rozgrywa się w ostatni dzień służby Jimmiego Muira (Robert Redford). Zasłużony szpieg ma właśnie odejść na emeryturę, gdy dowiaduje się, że jego towarzysz broni (Brad Pitt) został aresztowany gdzieś w Chinach. Grozi mu kara śmierci. Do wykonania wyroku pozostało zaledwie kilkanaście godzin. Sytuacja jest tym gorsza, że współpracownicy Muir'a postawili już krzyżyk na jego koledze, a dyplomaci USA i Chin rozmawiają jak złagodzić, napięte stosunki między obiema potęgami.

ocenił(a) film na 7
olaaa_1992

Może to nie są bardzo podobne filmy, ale oglądając go nasunęły mi się dwa tytuły: "Człowiek z blizną"-mężczyzna powołany do czegoś większego niż prowadzenie restauracji czy też budki, postanawia zająć się bardziej dochodowym interesem tj. broń i koka. ..., no i te wywody moralne na temat ludzkiej natury z filmu "Czas apokalipsy".

ocenił(a) film na 7
olaaa_1992

polecam film "American gangster", jeśli zamiast broni zainteresują Cię narkotyki. Śmierci z broni palnej też tam nie brakuje, a proceder jest szerzony na szeroką skalę. Interesujący film. Dopisuję się również pod "Blow" jest równie ciekawy.

ocenił(a) film na 9
Radioodbiornik

dzięki wielkie, teraz robi się coraz chłodniej i coraz dłuższy staje się wieczór więc będę miała co oglądać. Jak Wam wpadnie jeszcze jakiś film w oko to piszcie, nie omieszkam zobaczyć. Nie musi to być specjalnie o takiej tematyce, inne też wchodzą w rachubę :D Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
olaaa_1992

Zajrzyj do moich ulubionych :) oraz na listę 100 najlepszych wg filmweb

ocenił(a) film na 8
olaaa_1992

W bardziej smieszkowatej koncepcji, ale na podobny temat polecam "Rekiny Wojny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones